The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa

4 posters

Go down

Anketa Empty Anketa

Rašyti by Buji Tr. 06 17, 2009 4:30 pm

1. Kokia tavo rasė (nurodyti lytį)?
2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis (PvP linkęs ar PvE?), specializacija (tankas, healeris etc..).
Nurodyti talentų buildą ar Jūsų pasirinktas puslapis)
3. Profesija (-os)? (LW bent 350 turejimas - Privalumas)
4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų?
5. Patirtis (mėnesiais), aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas?
6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija?
7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas?
8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos.
9. Kaip reaguoji į kritiką?
10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų?
11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legion gildiją, kuo būtum naudingas?
12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos?
13. --Jusu Armory Linkas--


1. Male Undead.
2. 66lvl kolkas, greitai keliu, dar kokios 3 dienos ir busiu 70. Zaidziu su PvE raid spec( )
3. Profesijos - Skining ir Leatherworking, katik perskaiciau kad 350 LW privalumas ir pasikeikiau Very Happy na bet nemeluosiu, LW tik 291 Sad vis nepakeliu iki 300 nes reikia odas pirkti as AH.. o outlandiniu odu jau pilni krepsiai, bet manau netruksiu uzkelti.
4. Kolkas reputaciju nekeliu, reikia 70lvl tada pradesiu kelti Thrallmar, Lower city ir visa kita del PvE.
5. Na patirties menesiais negaliu parasyti.. Smile zaidziu nuo senu senu laiku, kai tik isejo WoW, tais laikais dar sename lietuviu serveryje - Vecro Smile manau viska sudejus butu kokie 33menesiai zaidimo Very Happy manau tai nera mazai, is tu 33menesiu - 13menesiu yra zaisti globale. Darbo dienomis zaidziu mazdaug 4-7val per diena(beabejo buna isimciu). Mikrofona turiu Smile
6. Beabejo, na nebent tai butu koks nors siaubingas pakeitimas kai reiketu visa gear keisti, taciau as rogue, todel gear visada vienas ir taspats isskyrus weapon.
7. Buvau "Up in smoke", norejau PvE guildo, viskas atrode gerai, bet...Draugas pradejo zaisti Sangreale, taip pat uz Horde, jis man pasiskunde kad ji labai gankina STV Smile (idomu ar yra toks zmogus kurio stv nebutu nei karto isgankine? Very Happy ) beabejo kaip draugui as nuejau padeti, isvaliau ally pora kartu ir ka jus manot? kita diena guild leadere pasake kad guildas yra grieztai pries bet koki gankinima... Nelaukiau kol visi prades mane kaltinti, graziai atsisveikinau ir isejau is guildo... nemegstu lauzyti taisykliu.
8. Gaila bet kolkas nepazystu nieko..
9. Hehe, pakritikuokite anketa ir pamatysite kaip reaguoju Smile Esu skaites nemazai anketu kuriose kritikuojami vaikai parodydavo tikrus savo veidus...patikekit manimi - tos anketos iki asaru priveda (juoko asaru) Smile Kritika priimu kaip gera dalyka, tikrai kartais reikia kritikos kad pats tai pamatytum ka mato kiti, ka darai negerai ir pan.
10. Man 19metu, siemet baigiau mokykla. JEEEEEE PAGALIAU!!! Daugiausia laiko prasedziu prie kompiuterio, tai ir yra mano pagrindinis hobis Smile taip pat fotografuoju, esu truputeli prie meno kaip draugai kartais sako Very Happy manau esu draugiskas, nesmagu apie save paciam kalbeti Smile manau kiti geriau pasaytu koks as esu Wink
11. Noriu PvE guildo, kuris raidintu, prisipazinsiu - raiduose esu buves tik keleta kartu, globale, senais pre TBC laikais.. Visa laika nuo BC ejau i PvP..dabar viskas pasikeite Very Happy noriu PvE. Manau daugelis jusu del sito des man [-], taciau nesu kazkoks noobas kuris nezino kaip raidinti ar pan, tiesiog nezinau instancu, bosu, tactics - manau tai greitai galima ismokti.
12. Klausimu neturiu Smile Tikiuosi kad guildo nariams patiksiu, tikiuosi guilde nera tokiu vaiku kokiu pasitaiko LT chate....
13. Kaip jau sakiau 66lvl.. manau nereikia rodyti koks mano gear Wink

P.S sorry kad i kai kuriuos klausimus taip issipleciau.

Buji
Svečias


Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Re: Anketa

Rašyti by dovdeg Tr. 06 17, 2009 5:23 pm

As tikrai dedu stipru + ! nors pas mus gulde ir yra 11 rogue bet toks kaip tu praverstu Smile Atitinki ir amziu siektiek zinai kas yra PvE taip pat aktyvus. Ko dar reikia Wink

dovdeg
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2009-06-16

Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Re: Anketa

Rašyti by Krutc Tr. 06 17, 2009 8:47 pm

Hmm, vel dps ^^ mus myli dps, tuoj galesim po 2 raidus i 25-man instance daryti - perdaug sakom TAIP. Limo griezta - bet teisinga. Matau protingas ir skaitosi su taisyklemis/nori ismokti. Dedu + vien del anketos, ne del klases.
O LW paminetas anketos formoje del bugnu, kurie ypac padeda casteriams.

Doh, sugalvojau klausima - koks tavo vardas? Smile
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Anketa Empty anketa

Rašyti by Buji Tr. 06 17, 2009 8:56 pm

Martynas Wink

Buji
Svečias


Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Re: Anketa

Rašyti by Batka Tr. 06 17, 2009 9:18 pm

Dedu + , metai tinka, humoras beveik suprantamas ;D
Batka
Batka
Savas Ciuvas
Savas Ciuvas

Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-04-06

Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Anketa

Rašyti by Buji Tr. 06 17, 2009 9:23 pm

Aciu uz pliusus Wink beje LW sparciai keliu, jau 330 Very Happy

Buji
Svečias


Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Re: Anketa

Rašyti by Krutc Tr. 06 17, 2009 11:48 pm

wsp in game Batka - priimtas.

Anketa uzrakinta.
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Re: Anketa

Rašyti by Xpiont Kv. 06 18, 2009 10:49 am

Tai uzrakink Smile

Xpiont

Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2009-06-11

Atgal į viršų Go down

Anketa Empty Re: Anketa

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume