The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA

Go down

ANKETA Empty ANKETA

Rašyti by crithit Pir. 04 06, 2009 9:29 pm

1. Kokia tavo rasė (nurodyti lytį)? orc femaile
2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis (PvP linkęs ar PvE?), specializacija (tankas, healeris etc..).70lwl dbr yra pvp jei priimsat i guilda pakeisiu talentus i tanko arba dps
Nurodyti talentų buildą ar Jūsų pasirinktas puslapis) mano talentai yra 35/23/3 cia pvp talentai tai zinot kaip atrodo
3. Profesija (-os)? (LW bent 350 turejimas - Privalumas) nekeliu nes tingu bet yra mining 180/375, ir BS 150/375
4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų? (reservoid key) keliu su sala repa.
5. Patirtis (mėnesiais), aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas?wow losiu jau 1metus, mikrafa turiu ir nebijau kalbet Very Happy
6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija? taip
7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas? HSH isejau nes tapau pvp ir del to gailuosi
8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos. VIPUX geras draugas Smile
9. Kaip reaguoji į kritiką? as nesigilinu o jei mane uzkliuna bandau irodyti savo teise.
10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų?man 16m :O stangine-sporto sale, o pats svarbiausas dalykas tai kad lb mekstu wow be jo as neturiu ka veikti(cia aisku kad jei parejas is po stangines),as taip bendraujantis bet jei ant manes varo tai krc patyliu.
11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legio gildiją, kuo būtum naudingas?man patinkan The Last Legio nick noriu kad po mano crithit nick puostus guildo nick
12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos? geru draugu istobuleti ant raidu daugau zinoti apie instus ir noriu ismokti tankinti gal jus padesit man ismokti Smile
13. --Jusu Armory Linkas-

crithit
Svečias


Atgal į viršų Go down

ANKETA Empty Re: ANKETA

Rašyti by Krutc Pir. 04 06, 2009 9:37 pm

Klases neparasei - warrior.
Armory

Talentai PvP, gear PvP... Nu nzn. Jei Vipux uztars desiu pliusa, jei ne - minusa.
(labiausiai nuvyle prof nekelimas, tiek gear su bs plate gali pasigaminti)
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

ANKETA Empty Re: ANKETA

Rašyti by Krutc Tr. 04 08, 2009 12:33 am

Kadangi noro neberodo, vadinasi ir aktyvumas prastas.

Atmesta, anketa closed.
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

ANKETA Empty Re: ANKETA

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume