The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

combat UD rogue

3 posters

Go down

combat UD rogue Empty combat UD rogue

Rašyti by darwinas Antr. 04 07, 2009 5:02 pm

1. Kokia tavo rasė ?

male , UD , nes woff ftv.

2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis , specializacija ?

dėl dabartinio lygio tai - aš nepasikėles ( juokauju Very Happy , nesupratau klausimo .. ) dbr aš pve , ir būsiu tik pve kol bus šitas acc . [url=http://wow243.gamestool.net/roguet.php?0253001050000000000000253550000053100023212510000000000000000000000]

3. Profesijos ?

mining 375/375 engineering 365/365

4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų?

reservoir key . dbr keliu reputacijas su auchindoun instais , padares esu old hillsbrad foothills quest'a del the black morass . viskas palaipsniui , visgi juk dar gear'a reikia susirinkt Wink

5. Patirtis , aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas?

patirties turiu 12 mėnesiu su rogu. negalėčiau pasakyti kiek laiko per diena žaidžiu , nes man futbolo treniruotės būna , ir juk nesedėsi namie prie pc kai lauke sviečia saulė , geriau eit futbolą palošt , ar su draugais(ėm) pabūt . na jei guildas eina i insta tai ir as einu td , nes nenorėčiau nuvilt zmonių . mikrofona turiu , čia kas be ko , su draugais visad mumblei sedim , net kartais keista kai draugai buna off , ir negirdi ju . Very Happy bet per diena prisijungiu tikrai .

6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija?

žinoma pasikeisčiau , jei lieptų i Assassination talentus pasikeist .

7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas?

nepatinko tiesiog kad neidavo i instus , tik maldavo sh**a ir viskas ... aš jau geriau be guild , negu su belenkokiu .

8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos.

dėja nepažystu , ir nemanau kad čia blogai , visad būna pirmas kartas , vieni pritampa kiti ne , islieka stipriausi .

9. Kaip reaguoji į kritiką?

ramiai , čia juk žaidimas , jei ir nesusivaldau , vėliau atsiprašau . aš nepiktybinis , mane gerai mama išauklėjo ^^

10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų?

as vardu : Dovydas , vadina Doviu man 15 , gyvenu klaipėdoje ,be wow lošiu futbola už klaipėdos 94 komanda , bendrauju su draugais , beje irgi wow'eriais . negeriu , nerūkau . nepykit , bet nemėgstu krepšinio ;/ patinka muzika , elctro house , Progressyve House ir t.t . mano negeras hobis uzsiėmimas SM. ir beto labai nemėgstu zmonių kurie lenda kitiems į sh***a .

11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legion gildiją, kuo būtum naudingas?

noriu istot , nes tai pve guild'as , kiek mačiau jūsų guildiškius , tai visi gearinti atrodė . būsiu naudingas , nes vaikščiosiu i raid , padėsiu guildui.

12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos?

tikiuosi kad neignuoros dėl šiuo metu prasto gear'o , juk visi buvom žali , manau nedarysiu gėdos guildui . ir manau pades susirinkt geara ir but guildo tikru nariu ilgai .

13. [url=http://wow.sangreal.lt/wowd/cswowd/?player=145659]

[center] FOR THE HORDE !

darwinas
Svečias


Atgal į viršų Go down

combat UD rogue Empty Re: combat UD rogue

Rašyti by Kanabs Antr. 04 07, 2009 6:29 pm

+ vien uz tai,kad futbolistas ir nemegsta kasio.

Kanabs
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2009-03-27
Miestas : Silute

Atgal į viršų Go down

combat UD rogue Empty Re: combat UD rogue

Rašyti by Krutc Antr. 04 07, 2009 7:09 pm

mane gerai mama išauklėjo ^^

Jei jau isauklejo, tada +
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

combat UD rogue Empty Re: combat UD rogue

Rašyti by Dangiou Antr. 04 07, 2009 7:13 pm

tikrai + anketa smaiksti o kadangi mama gerai isauklejo tai manau bus savo vietoj ir bus smagu su juo bendrauti Smile
Dangiou
Dangiou
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2009-03-19

Atgal į viršų Go down

combat UD rogue Empty Re: combat UD rogue

Rašyti by Krutc Tr. 04 08, 2009 12:38 am

Jei dar domina - priimtas.

Wsp in game man, Pathologist, Mahonis ar Blackspirit.

Anketa closed.
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

combat UD rogue Empty Re: combat UD rogue

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume