The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mermis

2 posters

Go down

Mermis Empty Mermis

Rašyti by bigjocker Št. 06 20, 2009 1:33 pm

1. Troll male
2. 68lvl, Combat Rogue. Linkes zinoma i pve ir aisku tik kaip dps.
Telent build bus toks http://www.wowhead.com/?talent#f0xZMgVb0cxqrzbxRtx. Kolkas yra trupuciuka kitoks, skirtas lvl kelt (pora lvl greit pakelsiu, tas nesudarys problemu).
3. Nlb naudingos bet visgi 375 Herbalism, 343 Iscription(moku visus siuo metu galimus minor glyphs) ir dar FA 375.
4. Na kolkas is kazko svrabiau turiu tik rakta nuo Coilfang heroicu. Daugiau niekuo pasigirt negaliu siuo atzvilgiu. Beje tycia repu nekeliu, toks jau esu, nemegstantis grindint ar laidyt pinigus.
5. Na zaidziu antri metai jei ne daugiau (neskaiciavau). Bunu kasdien nuo 16-19 val. (priklausomai kada griztu is darbo) iki kokiu 1-2val nakties. Turiu mikrafona, mumble, Ventrilo. Iki wipe teko ne karta ir nedu isvalyti Karazhan, ZA, Gruul's Lair ir aisku heroicus. Teko pabuvot ir numust keleta boss tokiuose raiduose kaip SSC, The Eye bei Hyjal. Zaidziau taip pat su rogue, buvau susirinkes full t4 (be chest, kuris buvo uz boj) ir seip full epic pve. Isirus guildams kuriuose buvau, baigesi ir raidai tai buvau perejes siek tiek ir i pvp, tai turiu ir pvp igudziu, buvau s2 susirinkes ir pan. bet cia jau kita kalba.
6. Na rogui tik dps imanoma but, talentus pasikeisciau paprasius, bet mano talent build nlb ir pakeiciamas, ir seip raiduose combat geriausia. Tai nemanau kad kas noretu ka keis.
7. Pries Wipe is varbesniu: The Espada, VooDoo, Dynasty. Po wipe: Espada, Up in smoke, Easy Mode. Esoada palikau, nes tikejaus senu geru zmoniu,pazistamu, o pasirode kad is senuju ten nieko nebuvo, tai kitos taisykles kita valdzia, kuri man buvo nepriimtina. Up in smoke, teko palikt del GM pasyvumo ir officeriu kvailumo (no offense). O Easy mode tai tiesiog vaiku ir seip atsilikusiuju guild, nenoriu izaist bet toks ispudis susidare. Siuo metu esu savo guild ikures, bet toks laikas kai suklestet neimanoma, tai tenka ieskot alternatyvu.
8. Is tiesu nezinau ar ka pazytu, bet jei kas mane zinot atsiliepkit.Smile
9. Kaip visad sakau, kritika yra gerai kol jie nepereina i palipimus ir nereikalinga vadovavima.
10. Esu Rolandas is Mazeikiu, man 21metai. Hobio kaip ir neturiu, nebent tas pats WoW'as Smile Seip esu paprastas, bendraujantis linksmas ir paslaugus zmogus, kuriuo galima pasitiketi. Megstu rimtuma, taciau ir geras humoras niekam dar nepakenke.
11. Kaip zinia, Rogui siuo metu kazkur patekti i geresni guild(koks jus ir manau esat) yra sunku, ir is tiesu esat mano paskutine galimybe. Tiesiog noriu paraidint kaip senais laikais su gera kompanija, tvarka ir pasiekt kazko daugiau nei iki siol buvau pasiekes. O nauda is manes geras dps (ismanau savo klase) ir prireikus Glyph, nors inscriptoriu kaip prisikta Smile
12. Klausimu kaip ir nebutu kolkas. Ir dabar tieisog tikiuosi kad busiu priimtas Smile
13. ARMORY

bigjocker

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-06-20

Atgal į viršų Go down

Mermis Empty Re: Mermis

Rašyti by Batka Št. 06 20, 2009 11:23 pm

;DD na dedu + . Bet i musu gildija patenka 16meciai, tad lauksiu atsakymo ar tikrai nori istoti : )
Batka
Batka
Savas Ciuvas
Savas Ciuvas

Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-04-06

Atgal į viršų Go down

Mermis Empty Re: Mermis

Rašyti by bigjocker Št. 06 20, 2009 11:34 pm

Na ne amziuj esme, o tame kas galvoj dedas. Smile tai taip, visdar noriu istot.

bigjocker

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-06-20

Atgal į viršų Go down

Mermis Empty Re: Mermis

Rašyti by Batka Sk. 06 21, 2009 12:29 am

Na tiek jau to, dps trukstame siek tiek, tad priimtas : )
Pm :
Cappy Batka Pewpewpew
Krutc, rakink sita dela ;D
Batka
Batka
Savas Ciuvas
Savas Ciuvas

Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-04-06

Atgal į viršų Go down

Mermis Empty Re: Mermis

Rašyti by bigjocker Sk. 06 21, 2009 11:51 pm

Dekuj kad priemet,susisieksiu su jumis ingame treciadieni,nes db isvaziawes esu,tai neturiu kaip prisijungt.

bigjocker

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-06-20

Atgal į viršų Go down

Mermis Empty Re: Mermis

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume