The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resto Druid

Go down

Resto Druid Empty Resto Druid

Rašyti by Druid Sk. 03 29, 2009 4:47 pm

1. Kokia tavo rasė (nurodyti lytį)?
2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis (PvP linkęs ar PvE?), specializacija (tankas, healeris etc..).
Nurodyti talentų buildą ar Jūsų pasirinktas puslapis)
3. Profesija (-os)? (LW bent 350 turejimas - Privalumas)
4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų?
5. Patirtis (mėnesiais), aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas?
6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija?
7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas?
8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos.
9. Kaip reaguoji į kritiką?
10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų?
11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legion gildiją, kuo būtum naudingas?
12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos?
13. --Jusu Armory Linkas--
1.Tauren Male
2.70lvl Druid, linkes tiek pat abiem, healeris resto druid.
3. Skining turiu. Zadu kelt JC del trinketu tanko geras trinketas ir dps neblogas.
4.Turiu visu heroic raktus, o seip nelabai atsimenu kuriuos tiksliai turiu atrodo Sl turiu. Dep reputation turiu visas kuriu man reikia, o dar reikai pakelti tai Shatrath rep nes noriu enchanto ant healmo boomkin.
5.Zaidziu jau nemazai laiko gal 2,5metu~ , bunu kas diena online jai nes nebuna kitu darbu ar uzsiemimu ;] va del mikrafo tai problema turiu ji, bet neveikia mumble anksciau veike, bet dabar kazkas susimale ir nebegirdziu nk ir negirdi manes. Viska dariau(Atrodo viska), bet taip ir nesusitvarke.
6. Laisvai turiu visus gear, tik tanko nepilna.
7.HSH sedziu sitam guilde dabar nepalikau dar, bet girdejau nemazai raidinat o sis guilldas abstojo raidint i 25 isvis problema.
8.Zinau kad Ohdude turi chara sitoje guildijoje ir Barakinis Razz daugiau nelabai ka.
9.Visada teigiamai jai jis yra pagrista bet neturiu tikslo pulti i akis jai ji yra ir nepagrista. ;]
10.Oh man 17 neuzkalnu ir 18, esu is Vilniaus berniokas, megstu ziureti krepsini juo domiuosi beje F-1 tai pogi Smile Hm ipatingu bruozu... Nu kad nelabai tikriausiai.
11. Paraidint, praleisti gerai laika. Healeris, Dps o neuzkalnu ir tankas.
12. Neturiu klausimu.
13.
turiu 2k hb su resto gearu ir 700mp5~

Druid
Svečias


Atgal į viršų Go down

Resto Druid Empty Re: Resto Druid

Rašyti by Krutc Sk. 03 29, 2009 6:42 pm

Kaip ir neturiu prie ko prisikabinti, nebent kad nera talentu build linko.
Tikiuosi mums vis priminsi, kad come1 - daugiau 25 man instance. Nes dabr visokius mount bandom issimusti ZA timed Smile

Dedu +
Path ir pritaria, tad anketa uzdaroma.
wsp in game man, pathologist, erdal, blackspirit, ar mahonis.

Anketa closed.
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume