The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA - Ultrahunter

5 posters

Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by BloodMan Št. 03 21, 2009 7:28 pm

1. BloodElf, hunter, male.

2. LvL 70, HUNTER, talentų sritis PvP, bet noreciau uzsiimt PvE. http://wow243.gamestool.net/huntert.php?0000000000000000000005505051005013203135103300130510000000000000

3. Skining 375/375 Enchanting 148/375.

4. Turiu ub/sv, Cenarion expedition = Revered/Exalted, Tharlamar = Honored/Exalted, The shatar honored/exalted, The Aldor = Honored/Exalted, Shattered sun offensive = Friendly/Exalted visus situs meginsiu uzkelti iki exalted.

5. Menesiais tai tiksliai nepasakyciau bet zinau kad 3 metai su pertraukom, 1-8H kartais daugiau, mikrafona turiu.

6. Taip del guildo tikrai pasikeisciau.

7. Survivors of Silvermoon, Pkgodz, the espada, Aztecs, FoA ir t.t. Nes mano senieji guildai buvo tokie: arba as vienas sedziu tame guilde, arba sedi daug zmoniu kuriems pasiulus nueiti i ub/sv atrodo neimanoma misija. Apie karazhan ar ZA tik sapnuoti, bet as cia noriu ateiti ne tik del raid, bet ir del geros kompanijos, kad praleistas zaidimo laikas butu linksmas ir ydomus.

8. Pazistu tai keleta, bet speju rekomendaciju nebus, nes seniau megdavau "Suda pamalti" per LT channel.

9. Jei kritika yra argumentuota ir tikrai teisinga tai sutinku su ja, o jei nusisneka tai irodau savo tiesa...

10. Mano vardas - Vytis ( Lietuviskas patriotiskas vardas juokas), amzius 16, gyvenu sostineje netoli akropolio, is sporto tai megstu krepsini ir parkoura. Megstu but su draugais, klausyti muzikos, ziureti siaubo bei komedijos filmus ir seip praleisti gerai laika.

11. I jusu guild noriu patekti nes tai - rimtas guildas (vien jusu pasekimai ka sako) jus raidinat, jus darot visokiausiu dalyku ne taip kaip mano senieji guild kur ateini sedi kokie 10 zmoniu parasai einam i ub/sv atraso gerai net neturedami rakto ir nezinodami kaip gauti... Buciau naudingas tuom, kad as esu aktyvus, iskalbus, bei paslaugus zmogus, dar buciau naudingas raiduose kaip DPS arba traukciau MOBUS po 1. Jei butu problemu stenkciausi padeciau jeigu kazka apie tai zinau + patarciau ant PVP. Very Happy

12. Viskas kaip ir aisku, su taisyklem susipazinau, reikes kaip teve musu ismokti jei priimsit, nors cia ir taip savaime turetu but aisku. Tikiuosi is gildijos geros nuotaikos, raidu, EVENT ar dar kazko panasaus... Zodziu, kad butu linksma, bet zinom reik jaust RIBAS.

13. http://wow.sangreal.lt/wowd/cswowd/?player=62910
BloodMan
BloodMan

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-03-21

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by Krutc Št. 03 21, 2009 8:52 pm

Ultrahunter, tu kartais nebuvai ikures gildijos?

Tave dar prisimenu is savo senuju PvP laiku, AV powninom dviese prie gm - dar siulei arena team kurti. Ap, kodel dar ne su s4 esi? oO
Siaip ka apie tave manau, tai kad uzkietejas PvP zaidejas, bet jei sakai ketini keistis - as uz.
Talentus improvinti reiketu...

Anketa protinga, hunteriu trukstam (tik siandien pastebejau oO), dedu +
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by BloodMan Št. 03 21, 2009 8:58 pm

Taip as pakures buvau guilda bet pastebejau kad tai netvirtas guildas nors ir visi 70lvl ir gan norm geared nes as vos savaite pasirgau ir jau puse guildo nera niekas nesnekejo niekas neraidino tai be manes tas guildas - niekas o as visalaik gi negaliu buti tad nusprendziau ji atiduoti savo altui ir gal kada sugrazinsiu
BloodMan
BloodMan

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-03-21

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by coolmena Št. 03 21, 2009 9:00 pm

as deciau + uz zaidimo zinojima ir t.t. bet esu pries vien del nuomones kuria apie ji susidares esu, ir ji tikrai nera teigiama. sry as pries

coolmena
Svečias


Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by Funky Št. 03 21, 2009 9:06 pm

Na as naujokas kolkas guilde,galit neskaityt, bet mano nuomone apie si zaideja tikrai nera gera. Visi zaidimo draugai ignora sumete, kada tik neprisijunk i LT kanala visada pastovus nesamoniu spamas.. dar to betruktu kad ir guilde butu.. Be to, kiek matau, guilde visada dps uztenka.. nedesiu as tau nei plius nei minus, ne man tai sprest, bet jauciu palengvejima issakes nuomone.
Funky
Funky

Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-03-18

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by BloodMan Št. 03 21, 2009 9:21 pm

8. Pazistu tai keleta, bet speju rekomendaciju nebus, nes seniau megdavau "Suda pamalti" per LT channel.

Kaip matot pariskinau sita linija nes seniau tikrai pamaldavau suda ir kaip reikiant ten su draugu arba tiesiog prilisdavo prie manes bet tai buvo seniau... Tai vat jei priimsite pabendrave tuom isitikinsite kad tai buvo tik "Sudo malimas"
BloodMan
BloodMan

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-03-21

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by smekliukas Št. 03 21, 2009 9:41 pm

pries priemima

smekliukas
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-03-06
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by Jomajasas12 Št. 03 21, 2009 9:58 pm

Neissizeisk:

Kiek mačiau LT chate tai jau tikra laido riteri, klaviaturos didvyri panasus esi, todel -. (tas "sudo malimas" tikrai pakeite nuomone apie tave)
Girdejau, kad esi raiduose failines, todel -.
Ilgas liežuvis nėra gerai, mūsų guild yra gan ramus, todėl norėčiau, kad taip ir liktu, -.
Talent buildas... Nu galima pakeisti žinoma, todėl nieko nesakau.
Man nepatinki =], -.

EDIT:
Tiesa, prisiminiau Smile kai dar abu lvlinom, kartą susitikę paduelinom. Kokius 4 kartus (visus kartus aš laimėjau) ir po kiekvienos kovos girdejau iš tavęs visokias atmažkes(neišmokau skill, lagas, suveliau ir t.t.). Ir kas juokingiausia, kad TU mane tuo metu vadinai arogantišku, nors aš net žodžio nesakiau tau. Tokio žmogaus guilde tikrai nenorėčiau turėti. Didelis -.


Paskutinį kartą redagavo Jomajasas12, Št. 03 21, 2009 10:13 pm. Redaguota 1 kartą

Jomajasas12
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2009-03-21

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by BloodMan Št. 03 21, 2009 10:06 pm

Jomajasas12 rašo:Neissizeisk:

Kiek mačiau LT chate tai jau tikra laido riteri, klaviaturos didvyri panasus esi, todel -. (tas "sudo malimas" tikrai pakeite nuomone apie tave)
Girdejau, kad esi raiduose failines, todel -.
Ilgas liežuvis nėra gerai, mūsų guild yra gan ramus, todėl norėčiau, kad taip ir liktu, -.
Talent buildas... Nu galima pakeisti žinoma, todėl nieko nesakau.
Man nepatinki =], -.
Sitam guilde jomajasas yra? o_O o dieve mano 2 nemegstamiausia persona wowo istorijoje. Raiduose as nesu failines ir jei tu taip manai prasom vaizdinius irodimus su fraps, screenshot ar dar kuom nes tai yra nepagrista. + tu ne ka auksinis LT chate buvai ir esi as ten net nebesilankau o del guild ramumo kaip sakiau tai vikdavo tik LT chate.

PS. Nenoriu izeisti bet kaikurie cia parasymai mano nuomone buvo del to kad padidetu post skaicius.
BloodMan
BloodMan

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-03-21

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by Krutc Št. 03 21, 2009 10:21 pm

Atmesta.

Anketa closed.

P.S. forume del post skaiciaus rank nedalinami ir jokio itakos neturi - isjunkta.
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

ANKETA - Ultrahunter Empty Re: ANKETA - Ultrahunter

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics
» Anketa
» anketa
» ANKETA
» Anketa
» anketa

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume