The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paladin Holy-Anketa

3 posters

Go down

Paladin Holy-Anketa Empty Paladin Holy-Anketa

Rašyti by Deadmau5 Kv. 07 09, 2009 9:31 am

1.Blood Elf Vyras
2.Paladin Holy Esu linkes pve:) Healeris:)
3.Skining-Mining abi max 375lvl:)
4.Auchenay key,Flamewrought,Thrallmar Honored,Lower City Revered:) noriu visas pagrindines rep issikelti iki honored bent ,kad galeciau y bent koky insta eiti heroic:) nusipirkti visus raktus hc:)
5.Daugiau,kaip 8men:) Turiu:)
6.Jokiu problemu:)
7.Guilde buvo neaktyvi veikla,manau toks guild aktyvumas gali tik sugadinti zaideja,todel tikiuosi tapti jusu guild nariu,nes pasiziurejus y jusu guild narius matau gera rezulta,bei dideles nariu pastangas tapti geresniais zaidejai,norinciai ygauti nauju igudziu:) manau as neatsilikciau nuo kitu jusu guild nariu:) turiu pasitikejima savimi:)
8.Reder,nebemires,dar su daug nariu esu buves instuose,bet nepamenu nicku:)
9.Vidutiniskai:)
10.Esu rimtas vaikinukas,esu 17metu....Wow ir krepsinis:) Ipatingu bruozu neturiu:) bent as taip manau:)
11.Noriu istoti todel,kad noriu pasiekti gera rezultata bei zaidimo kokybe sitame zaidime,manau su jusu guild man tai tikrai pavyks...nenoriu sedet ir atsiprasant s...malti,noriu raidint,eiti per instus o ne sedeti apsileidus ir nieko neveikti:)
12.Tikiuosi aktyvaus zaidimo,nauju pasiulymu:)
13
Manau pasirinksite teisingiausia pasirinkima:) Laukiu jusu atsakymu..Smile By Deadmaus:)

Deadmau5
Svečias


Atgal į viršų Go down

Paladin Holy-Anketa Empty Re: Paladin Holy-Anketa

Rašyti by Krutc Kv. 07 09, 2009 10:56 am

Aktyvus healeris manau neprapuls, tad dedu +
Uzsiregistruok ir idek talentu linka. Kodel tokios "tupos" profesijos? Nejau vien del gold? Kada zadi keisti ir pasiimti tau naudinga?
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Paladin Holy-Anketa Empty :)

Rašyti by Deadmau5 Kv. 07 09, 2009 12:59 pm

Na ,kad aktyvus tai gali pastebeti tikrai dauguma zaideju:) Po vipe maniau bus labai didelis resursu stygius,tuomet sugalvojau pacias pelningiausiais profesijas imti..o ka keisti,tai laukiu jusu pasiulymu:) guild labui galiu atlikti pakeitimus:)

Deadmau5
Svečias


Atgal į viršų Go down

Paladin Holy-Anketa Empty Re: Paladin Holy-Anketa

Rašyti by ReDeR Pen. 07 10, 2009 1:28 am

[+] Beje cia ne tupos profesijos O BEST!
ReDeR
ReDeR

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-07-05
Age : 33
Miestas : Vilnius

http://www.tbr2.tk

Atgal į viršų Go down

Paladin Holy-Anketa Empty :)

Rašyti by Deadmau5 Pen. 07 10, 2009 2:34 pm

Kaip cia gavosi ,kad jusu guld issisklaide,isiro?Kalbas tokias giredau..........

Deadmau5
Svečias


Atgal į viršų Go down

Paladin Holy-Anketa Empty Re: Paladin Holy-Anketa

Rašyti by Batka Št. 07 11, 2009 7:31 am

Na gavosi taip: Per savo durna galva, pririnkau daug nieko nieko apie pwe neismanancius zaidejus, guild masteris , guildui vadovauti paliko mane, o as dar ne toks jau patyres zaidejas, kad vadovauciau. Isejau tik as, nieko nekvieciau, bet taip jau gavosi, kad visi isejo. Dabar Dauguma musu Dynasty gildijoje, tad kvieciu visus, o svarbiausia paty krutc prisijungti, jeigu dar zadi zaisti.
Batka
Batka
Savas Ciuvas
Savas Ciuvas

Pranešimų skaičius : 84
Join date : 2009-04-06

Atgal į viršų Go down

Paladin Holy-Anketa Empty Re: Paladin Holy-Anketa

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume