The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiori

Go down

Shiori Empty Shiori

Rašyti by Shiori Št. 03 28, 2009 7:09 pm

Prieš visą info, manau, reiktų trumputės įžangėlės, nes kai kurie žmonės gali būti nustebę matydami šią anketą Smile Išėjusi iš senosios gildijos, įkūriau savo, bet... Po Krutc posto forume susimasčiau, kad negalėsiu gildijai skirti metų laiko, kadangi rugsėjį išvažiuoju studijuoti, o iki tol noriu iš wow išspaust kiek įmanoma daugiau.

1. Kokia tavo rasė (nurodyti lytį)?
Blood Elf (F)
2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis (PvP linkęs ar PvE?), specializacija (tankas, healeris etc..).
70 lvl, mage, DPS, talent build: [url=p://wow243.gamestool.net/maget.php?23005500000300000000000505201002303330053125000000000000000000000000]
3. Profesija (-os)? (LW bent 350 turejimas - Privalumas)
Herb-375, alch-370
4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų?
Raktai: Reservoir Key, Key Of Time, Shadow Labyrinth Key, Auchenai Key, Flamewrought Key. Honored su tais iš kurių pirkau raktus ir Shattered Sun Offensive. Aldor kol kas neutral, tačiau planuoju bent jau Honored su jais ir Exalted su Shat.Sun Offensive.
5. Patirtis (mėnesiais), aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas?
Patirtis maždaug 7mėn, prisijungiu, kai tik galiu, tačiau dėl artėjančių egzaminų aktyvumas gali šiek tiek nukentėti. Mikrofoną turiu.
6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija?
Be problemų.
7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas?
Buvo 2: Brotherhood of darkness- šios nepalikau, o buvau išmesta, nes pakankamai ilgai nebuvau prisijungus. Wrath- išėjau, nes trūko tvarkos ir vieningumo.
8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos.
Su keliais iš Jūsiškių buvau Instance, jų ir paklauskit, kas ir kaip Smile
9. Kaip reaguoji į kritiką?
Skaudžiai, tačiau jei ji teisinga ir pagrįsta pavyzdžiais- atsižvelgiu.
10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų?
Jurga, 18 metų, Vilnius. Esu daug bendraujantis, optimistiškas žmogus, nemėgstu konfliktuoti, tačiau jei mane nepagrįstai kuo nors kaltina, ar demonstruoja nepagarbą tampu labai negeru žmogumi. Ypatingi bruožai... Turiu rožinius plaukus Smile
11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legion gildiją, kuo būtum naudingas?
Noriu, nes turiu nebedaug laiko ir nežinau ar išvykusi turėsiu galimybę žaisti. Kad ir kaip bebūtų, man mokslai svarbiau. Kaip jau minėjau, noriu išspausti iš wow viską, kad įmanoma, todėl ir pildžiau šią anketą. Kuo galiu būti naudinga? Chmm... Turiu max cooking, todėl Jums neteks badauti Very Happy
12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos?
Turiu klausimą: Jei žmogus per raid nors kartą susimauna- jis iškart metamas lauk? Nes iš taisyklių būtent taip ir supratau. Visiems pasitaiko suklysti.
Tikiuosi draugiškų žmonių, gero žaidimo ir šilto bendravimo.
13. --Jusu Armory Linkas--
Nežinau kaip Jums, bet man šitas psl- vieni error Smile [url=wow.sangreal.lt/wowd/cswowd/?player=281850]

P.S sorry, kad links ne taip įdėti, bet arba as visiškai nieko nesuprantu, arba kažkas neveikia Smile

Shiori
Svečias


Atgal į viršų Go down

Shiori Empty Re: Shiori

Rašyti by Krutc Št. 03 28, 2009 7:28 pm

Raktus reikiamus turi, wow'e gaudosi, gear kaip tik tinkamas karazhan farm, heroics farm, talent build truputi paimpruvinti reiktu bet daugiau kaip ir nera ka prisikabinti ar pridurti.

Dedu +
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Shiori Empty Re: Shiori

Rašyti by Krutc Št. 03 28, 2009 7:31 pm

Tiesa, casteriu (ypac mage) turim daug, bet raiduose jie perdaug niekad ir naimais - atvirkciai. Manau nera ka cia tempti, vistiek plius minus tvarkinga anketa, visi des pliusus - so, imam.

Del talentu gali parasyti e.c. Frozensoul, pagelbes.
Del pakvietimo, wsp in game rinkis: man, Pathologist, Erdal, Mahonis, Blackspirit;

Anketa closed.
Krutc
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205
Join date : 2009-02-14
Age : 37
Miestas : Vilnius, Kamciatka

https://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Shiori Empty Re: Shiori

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume