Kaboo

Go down

Kaboo

Rašyti by Atlantica on Pen. 03 20, 2009 11:01 pm

1. Tauren male
2. 70lvl, warrior, pve build, tankas.
http://wow243.gamestool.net/warriort.php?050003000000000000000000500000000000000000000055511330022123531051
3. Jewelcrafting (375), mining (375)
4. Cenarion exp, thrallmar ir sht'ari raktai yra. Del kitos rep. tiksliai ne prisimenu. Planu ne galiu deliot... nes galiu ir uzkelt, o galiu ir ne. Cia sunku sprest.
5. 40 menesiu tikrai yra, gal ir daugiau. Jei idomu zaist (yra ka veikt ir gana smagu zaist) bunu daznai. Kaip tik nuobodu, jei ne turiu reikalu tai einu off. Mikrofonas yra.
6. Turbut, ziurint pagal situacija.
7. Su situ charu buvau Brotherhood'e (jei kas prisimena, senai senai buvo) ir Amani guilde. Del Amani, pas mus yra savo istorija, t.y. asmeniska, del to, kad patikejau vienam zmogui, daug ko prakisom. Del Brotherhood, jau tiksliai ne prisimenu kas ten atsitiko. Kaz ka nepadalyno guild masteriai.
8. Mightbull, Batka, Couple (taip turbut Smile ) ir 1 karta su mage buvau, nickas nuo D prasideda. Jie ir patare man parasyt anketa.
9. Jei kritika su argumentais, tai gerai. Kai nera argumentu - nera ir prasmes, reiskia zmogus suda malo.
10. Apie save visgi ne pasakosiu, kai zaidziu WoW - as esu kaip charas, o ne kaip zmogus ir ne noriu kad WoW perejo i reala. Seip, man 18 metu, bendrauti megstu tik kartais) Seip floodint redkarciais, o jei reik padiskutuot apie koki nors problema - visada galiu, kai ne esu BGe pvz ar inste. Jei aisq tai ne aktuali problema, kuri gali palaukt. Apie ypatingu bruozu irgi ne sakysiu) Ne reik to... as tauren warrior ir tiek)
11. Seip tiksliai ne zinau. Nes ne galiu pamatyti fun'o raide ar inste. Kartais noriu nueit ten, bet ne kiekviena diena i ta pacia insta\raida =) tai lb nuobodu, pavargstu nuo sito. Maniau ismust sau 2h sword ir zaist sau tik BGe, bet kai susiduriau su Mightbull, Batka... pamaniau "o gal ir surasiu ko nors malanaus? ^^" Ir dar, kai perskaiciau kad "guild yra tik pve", pamaniau kad esat rimti zmones, o ne taip kad "Rytoj einam i ZA", ateina tik 2 zmones ir visiems viskas gerai. Tykiuosi pamatyt disciplinos. Nekenciu kai kazkas eina ne pagal taisykliu ir ne pagal planu, bet tiesiog kaifas, kai kiekvienas zino savo darba, ne daro klaidu ir neziopsoja =)
12. Pirmiausiai, mane pralinksmino sie taisykliu punktai: =)
- Raido metu greedinti gali tik enchanteriai (nereikalingus DE tinkancius daiktus) kiti spaudzia pass.
- Raido metu jei yra nustatytas "group loot" leidziama visiems needinti nesiojama norima daikta, taciau kuris bus panaudotas arba atitinka tavo klase/talentu profesija.
Master loot'e pass ne paspausi ir need\greed irgi. O jeigu noriu daikta, nepardavimui, o nesimui, bet ne taip tai svarbu (t.y. pasikeisiu greit talents, bet esu dbr su kitais)? Vistiek need, ar? susidomino tai.
Taip pat turiu klausima del vienos taisykles ir. Turiu kazkoki problema su inetu, arba su routeriu. Del jo, zaisdamas WoW ar seip kai bunu inete as ne jauciu kaip jis lagina. Bet kaip tik pvz Skype'e bendrauju su mikrofonu, praeina 2-7min ir inetas nuluzta, del to ne zinau ar galesiu sedet mumble. Reikia isbandyt ir ten jau pazet kaip. Kad tik dar, blogai sneku lt >.<
13. http://wow.sangreal.lt/wowd/cswowd/?player=28548

Atlantica
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 20

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Kaboo

Rašyti by unregarded on Št. 03 21, 2009 8:51 am

As uz [+]
unregarded
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dangiou on Št. 03 21, 2009 9:26 am

na tas magas turbut buvau as Very Happy nu kagi as tj visom 4 UZ
Dangiou
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 9

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Atlantica on Št. 03 21, 2009 10:03 am

jo, tu buvai =)

Atlantica
Guildietis
Guildietis

Pranešimų skaičius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Krutc on Št. 03 21, 2009 11:02 am

Protinga anketa, ner cia ka prikaisioti ar klausti. +

Master loot uzdetas buna ant boss (kitaip DKP add neveiks), tavo pamineti punktai galioja ant trash drop.
O del talentu keitimu, ar gearu - main spec eina visada pirma.
e.c. 3 paladinai, ismes plate heal - pirma stato DKP holy, jei nestate (praeju ir fare roll) - gali kiti.

Anketa closed, wsp man, Blackspirit, Pathologist ir busi priimtas.
Krutc
GM
GM

Pranešimų skaičius : 205

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://legion666.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų