Warlokas Jonas

Go down

Warlokas Jonas

Rašyti by jonas on Št. 08 15, 2009 11:36 pm

1. Kokia tavo rasė (nurodyti lytį)? Undead Male
2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis (PvP linkęs ar PvE?), specializacija (tankas, healeris etc..). 70lw, Warlokas, Na seip man labiau patinka PvP, bet dabar noreciau persimesti i PvE Smile Dps
Nurodyti talentų buildą
3. Profesija (-os)? (LW bent 350 turejimas - Privalumas) Kolkas tik herbalism 184 bet dar ketinu kelti insc Very Happy
4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų? Na nesenai uzkeliau 70 tai dar neturi jokiu raktu ir rep nerutiu
5. Patirtis (mėnesiais), aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas? Na WoW jau losiu apie 3 metus, esu siuo metu su warloku melabai aktivus nes pradejau kelti roga, bet jai reiks busiu aktivus, taip mikrofona turiu kuris veikia Very Happy
6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija? Taip pakesciau su malonumu Very Happy nes pats noriu ismeginti nauju build Very Happy
7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas? As buvau daugelyja guildu bet ilgiausiai prabuvau PvP demons guilde, o dabartinis guild Lord of Horde Smile Isejau delto nes Guildai buvo nedraugiski, guild masteriau savanaudziai ir labai nesnekus Smile O is PvP demons isejau nes buvo ties isnikimo riba Smile
8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos. na nieko nepazystu bet noreciau susipazinti Very Happy
9. Kaip reaguoji į kritiką? normalai priimu kritika Very Happy
10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų? Vardas kaip ir ingame Jonas Very Happy 14metu, megstu su draugais lauke arba WoW losti, megstu bendrauti, savyje kazkokiu ypatingu bruozu nepastebejau Very Happy
11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legion gildiją, kuo būtum naudingas?i sita guilda noriu istoti del geros kompanijos nes be guild nera su kuo bendrauti manau, ir noriu istobuleti PvE srytija Very Happy
12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos? o kokius siuo metu valote instus, ar daug 70 lw charu ir ar daznai raidinate ? Very Happy
13. --Jusu Armory Linkas-- ->->
Na tiek apie mane ir dar jai kam idomu mano nikas pries Wipe buvo Narutolt Razz

jonas
Svečias

Atgal į viršų Go down

Re: Warlokas Jonas

Rašyti by jonas on Sk. 08 16, 2009 2:42 pm

Stai mano armory
O cia Talentai, bet jai reiks persimesiu Smile

jonas

Pranešimų skaičius : 2

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by jonas on Pir. 08 17, 2009 4:08 pm

O kodel niekas nepavotina ? Ir beja pasiemaiu naujas prof mimnig ir engineering Smile ir persimeciau talentus i Aff Very Happy stai build

jonas

Pranešimų skaičius : 2

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų