The Last Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shaman, Healer

Go down

Shaman, Healer Empty Shaman, Healer

Rašyti by Karis.. Tr. 07 15, 2009 9:50 pm

1. Kokia tavo rasė (nurodyti lytį)?
2. Dabartinis lygis, klasė, talentų sritis (PvP linkęs ar PvE?), specializacija (tankas, healeris etc..).
Nurodyti talentų buildą ar Jūsų pasirinktas puslapis)
3. Profesija (-os)? (LW bent 350 turejimas - Privalumas)
4. Turimi instance raktai, svarbios reputacijos, planai dėl jų?
5. Patirtis (mėnesiais), aktyvumas, veikiančio mikrofono turėjimas?
6. Ar pasikeistum talentus ir specializaciją, jei to prašytų gildija?
7. Buvusios gildijos, priežastys kodėl palikai jas?
8. Įvardinti ką pažįsti iš mūsų gildijos, rekomendacijos.
9. Kaip reaguoji į kritiką?
10. Aprašyk save, nurodyk metus, hobius, ar mėgsti bendrauti, galbūt turi įpatingų bruožų?
11. Galiausiai motyvacija, kodėl nori įstoti į The Last Legion gildiją, kuo būtum naudingas?
12. Galbūt turi klausimų mums? Ko Jūs tikitės iš šios gildijos?

1.Orc, Male
2.Esu 36 lvl, shaman, kol keliuosi enchantment poto 100% healas. Linkes tikrai link PVE. Manau kol keliu lvl talentu nereikia nuroditi.
3.Herbalism(223) ir Alchemy(195)
4.Uzsikeles 70 nieko nelaukes iskarto pradesiu rinktis repa ir vaikcioti i herioc.
5.World of Warcraft losiu ~3 metus, darbo dienomis zaidziu apie 10h, mikrafona turiu.
6.Manau, kad pasikeisciau, bet galvoju, kad gildijai reiketu healu Smile
7.Pries wipe losiau globale buwau normalem guilde Rising Spirit.
8.Nieko nepazystu, nes Roventoje zaidziu pirmaji karta.
9.Manau, kad kritika yra normalus dalykas, kai zmogus gali susivokti ka blogai daro ir taisytis.
10.Mano vardas Šarūnas, man 14 metu, megtu zaisti krepsini, futbola, pabedrauti su draugais. Nu, ipatingu bruozu nelabai turiu Smile.
11.Noreciau istoti i The Last Legion, nes manau, kad jusu kompanija yra bendraujanti. Gal buciau naudingas geru healu (Nezinojau ka pasakyti Smile) )
12.Klausimu neturiu, nes apie jusu gildija daug girdejau per forumus :]]. Tikiuosi gerai pareidinti ir puikiai praleisti laika.
13
Ačiū, kad išklausetė
.

Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

Karis..
Svečias


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume